ZWROTY


Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie Monshe.pl produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania. Warunkiem zwrotu jest zwrócenie produktu w stanie nienaruszonym wraz z paragonem, metkami i wypełnionym formularzem zwrotu.

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży otrzymany produkt należy odesłać na adres:

Monshe.pl
ul. Pankiewicza 8
64-100 Leszno

Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, który wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania przekraczającego podstawowe zapoznanie z produktem jak np. poplamienie, ślady makijażu, mechaniczne uszkodzenie, brak oryginalnego zamocowania metki, wszelkich środków zapachowych.

  • Zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki od Klienta, na numer bankowy wskazany w formularzu zwrotu.
  • Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem lub paczkomatami.
  • Koszt odesłania towaru pokrywa Kupujący.

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

REKLAMACJE


Otrzymany produkt należy odesłać wraz z wypełnionym formularzem i paragonem na adres:

Monshe.pl
ul. Pankiewicza 8
64-100 Leszno


Zwracany przez Klienta produkt powinien zostać zapakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony, wymieniony na inny - pełnowartościowy lub Klient otrzyma zwrot gotówki, a jeśli będzie to niemożliwe, Sprzedający zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.

  • Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki od Klienta. Zwrot gotówki realizowany jest na numer rachunku bankowego wskazanego w formularzu reklamacji.
  • Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem lub paczkomatami.
  • Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.

POBIERZ FORMULARZ REKLAMACJI

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Log in instead Lub Zresetuj hasło